07:00 Milan: Prvi april, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:05 Biba se giba: Biba in Zmrzljivček, risana nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:25 Lojzek: Lojzek, nariši mi samokolnico, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:35 Ava, Riko, Teo: Želvice, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:40 Timi gre: Sled za zakladom, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:50 Malčki: Rdeča kapica, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:00 Lili in Čarni zaliv: Oljni madež, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 Žanov svet: Pokvarjeno, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:15 Sovice: Poseben dan, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:25 Trobka in Skok: Nočna mora, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:35 Hej, hej, Šapice!: Vodja krdela, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:40 Kalimero: Skrinjica skrbi, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:50 A veš, koliko te imam rad: Zapusti gnezdo, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
09:05 Reaktivčki: Mizasta gora, Južna Afrika, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:15 Reaktivčki: Severni sij, Finska, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:25 Zmedi gre v Zakajzato: Solzenje, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:35 Pri Pajkovih: Nakupovanje brez zavor, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:50 Bacek Jon: Vesoljček, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:00 Govoreči Tom in prijatelji: Slavna pošast, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:10 Kozmo (III.): Lov na duhove, belgijska otroška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:40 Muk: Po sledeh dinozavrov, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bine: Čokolada, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:05 Svetovalni servis: “Kam gremo na izlet? V otroško ... Radio prvi Radijska oddaja
08:20 Biba se giba: Biba in Vohavček, risana nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:45 Srečo kuha Cmok: Tista o mavričnih prestah, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Simfonorije: Tekma, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
09:10 Izodrom, posebna oddaja za otroke TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Dobrodošli pri Jonu: Spuščanje zmaja, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:10 Mandi: Kapa, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
10:15 Rija in Krokodil: Na plaži, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:20 Vse o Rozi: Drevo potuje v času, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Ernest in Celestinca: Zvezda za Celestinco, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:40 Dobrodošli pri Jonu: Bala sena, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:45 Džamila in Aladin: Vihar v puščavi, angleška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:55 Špasni učitelj: Odpadki, nizozemska otroška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
11:55 Izodrom, posebna oddaja za otroke, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
12:45 Dobrodošli pri Jonu: Spuščanje zmaja, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
12:50 Mandi: Kapa, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
12:55 Rija in Krokodil: Na plaži, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:00 Vse o Rozi: Drevo potuje v času, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:10 Ernest in Celestinca: Zvezda za Celestinco, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:20 Dobrodošli pri Jonu: Bala sena, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:25 Govoreči Tom in prijatelji: Angelčina skrivnost, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:35 Špasni učitelj: Odpadki, nizozemska otroška ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:45 Slovenski vodni krog: Koprski zaliv, dokumentarna ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:10 Oblakov kruhek: Zemljevid, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:20 Zmajči zmaj: Čarobni prvi april, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:35 Ribič Pepe: O športnosti, mozaična oddaja za ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 Frfra in Cufek: Projekcija, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:45 Čudogozd: Nagajanje, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
18:55 Čudogozd: Čakalnica, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:25 Od popka do zobka: Dihanje, zabavno-poučna oddaja za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:40 Govoreči Tom in prijatelji: Magnetni Ben, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bine: Zbiramo pogum, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:20 Biba se giba: Biba in Hlipavček, risana nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:45 Srečo kuha Cmok: Tista o soli, kulinarika za otroke, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Simfonorije: Zaklad, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
09:10 Izodrom, posebna oddaja za otroke TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Mandi: Ptiček, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Dobrodošli pri Jonu: Žareča Špelca, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:10 Rija in Krokodil: Noč čarovnic, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:20 Vse o Rozi: Capkova osupljiva jutranja poslastica, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Ernest in Celestinca: Veliki zlobni medved, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:40 Dobrodošli pri Jonu: Piknik, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:45 Džamila in Aladin: Berač za en dan, angleška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:55 Špasni učitelj: Rambo, nizozemska otroška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
12:05 Izodrom, posebna oddaja za otroke, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
12:55 Dobrodošli pri Jonu: Žareča Špelca, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:00 Mandi: Ptiček, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:05 Rija in Krokodil: Noč čarovnic, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:10 Vse o Rozi: Capkova osupljiva jutranja poslastica, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:20 Ernest in Celestinca: Veliki zlobni medved, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:30 Dobrodošli pri Jonu: Piknik, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:35 Govoreči Tom in prijatelji: Izgubljeni prijatelj, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:45 Špasni učitelj: Rambo, nizozemska otroška ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:55 Simfonorije: Čarovnik, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:00 Lili in Čarni zaliv: Čarnomorski pokal, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:05 Mili in Moli: S kolesom v šolo, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:20 Govoreči Tom in prijatelji: Odločni program, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:30 Smrtonosni dinozavri: Čutila brez primere, angleška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:50 Govoreči Tom in prijatelji: Smešni robot Galileo, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 A veš, koliko te imam rad: Zapusti gnezdo, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:40 V svojem ritmu: Rock, glasbeno-dokumentarna serija za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:05 Zgodbe iz školjke: Bisergora: Prijateljstvo na ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:20 Od popka do zobka: Glas in govor, zabavno-poučna ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:40 Govoreči Tom in prijatelji: Neznosna vročina, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bine: Elektrika, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:15 Juvi, aerobika za otroke: Afrika, animirana serija, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:35 Srečo kuha Cmok: Tista o rižu, kulinarika za otroke, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:50 Živalska uganka: Žirafa, otroška serija, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
09:10 Izodrom, posebna oddaja za otroke TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Dobrodošli pri Jonu: Zelenjavni napad, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Mandi: Želva, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
10:15 Rija in Krokodil: Rojstni dan, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:20 Vse o Rozi: Umetnost krame, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Ernest in Celestinca: Bonton, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:40 Dobrodošli pri Jonu: Zastoj na cesti, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:45 Džamila in Aladin: Vajenec Mnogolike, angleška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:55 Špasni učitelj: Poni, nizozemska otroška nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
12:10 Ciciban poje in pleše 2019, otroška oddaja, ponovitev TV Maribor TV oddaja
12:50 Izodrom, posebna oddaja za otroke, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:40 Dobrodošli pri Jonu: Zelenjavni napad, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:45 Mandi: Želva, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:45 Rija in Krokodil: Rojstni dan, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:50 Vse o Rozi: Umetnost krame, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
14:05 Ernest in Celestinca: Bonton, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
14:15 Govoreči Tom in prijatelji: Pozabljeni poljub, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
14:15 Dobrodošli pri Jonu: Zastoj na cesti, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
14:30 Špasni učitelj: Poni, nizozemska otroška nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:35 Slovenski vodni krog: Ižica, dokumentarna nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:20 Male sive celice: OŠ Miklavž na Dravskem polju in ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Zmedi gre v Zakajzato: Lov za papirjem, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
18:25 Ribič Pepe: O športnosti, mozaična oddaja za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
18:50 Zgodbe iz školjke: Bisergora: Od kod pride veselje, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:05 Aktivatorji: Hlodokracija, izobraževalna serija za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:20 Megabiti energije: Sončne sanje, dokumentarna oddaja, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bine: Svet igrač, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:20 Juvi, aerobika za otroke: Žabja mlaka, animirana ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:45 Srečo kuha Cmok: Tista o polpetih, kulinarika za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Živalska uganka: Pajek, otroška serija, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
09:10 Izodrom, posebna oddaja za otroke TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Mandi: Nevihta, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Dobrodošli pri Jonu: Zvoki kmetije, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:10 Rija in Krokodil: V parku, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:15 Vse o Rozi: Gusarski zaklad, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:25 Ernest in Celestinca: Južni ekspres, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:40 Dobrodošli pri Jonu: Videoigra, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:40 Džamila in Aladin: Najhitrejši dostavljavec v ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:50 Špasni učitelj: Kros, nizozemska otroška nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
12:10 Ciciban poje in pleše 2019: 2. del, otroška oddaja, ... TV Maribor TV oddaja
12:20 Izodrom, posebna oddaja za otroke, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:10 Dobrodošli pri Jonu: Zvoki kmetije, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:10 Mandi: Nevihta, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:15 Rija in Krokodil: V parku, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:20 Vse o Rozi: Gusarski zaklad, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:30 Ernest in Celestinca: Južni ekspres, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:40 Dobrodošli pri Jonu: Videoigra, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
13:45 Govoreči Tom in prijatelji: Skrajni prvi zmenek, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
13:55 Špasni učitelj: Kros, nizozemska otroška nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:35 Slovenski vodni krog: Oplotnica, dokumentarna ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:15 Manja: Lepotilni salon, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:25 Timi gre: Lutka, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:35 Čudogozd: Nagajanje, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:45 Čudogozd: Čakalnica, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:00 Dinotačke: Kar je bilo okroglo, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
19:05 Zgodbe iz školjke: Bisergora: Biba Tone bi bil rad ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:30 Aktivatorji: Decibeli žagajo, izobraževalna serija ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Firbcologi: O (po)letih, mačjem rojstnem dnevu in ... TV Slovenija 2 TV oddaja