06:40 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Kihanje, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Mravljinčarka Mima, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Telebajski: Peščeno nihalo, lutkovna nanizanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Pri Slonovih: Sproščujoč dan, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Dinotačke: Kar je bilo najkrasnejše, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Simfonorije: Čarovnik, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Hrček Miha: Medved in lisica, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bukvožerček: Pinka Polonka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:05 Zgodbe iz školjke: Martina in ptičje strašilo: ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:35 Studio kriškraš: Čarobno kraljestvo, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:00 Ribič Pepe: Kako je Pepe pospravljal, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Piknik s torto: Žabec in Kuščar, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:10 Niko: Glasni Joži, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
19:00 Iz popotne torbe: Čudeži narave, poučna oddaja za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:10 Opus 1, plesna miniatura 2014: Liu TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci Radio prvi Radijska oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Skoči!, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Riba napihovalka Živa, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Telebajski: Ugibanje, lutkovna nanizanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Pri Slonovih: Stara nova učiteljica, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Dinotačke: Kar je bilo skoraj Toni, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Simfonorije: Kosilnica, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Vetrnica: Izdelava zmaja TV Slovenija 2 TV oddaja
08:05 Zgodbe iz školjke: Studio Kriškraš: Vrt, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:30 Vesoljček, kratki igrani film, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
15:35 Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Medvode, kviz, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Dinotačke: Kar je bilo kaj drugega, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
19:05 Firbcologi: O strašljivi želvi, kupih starega ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci Radio prvi Radijska oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Živalsko kraljestvo - mravlja Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Tenis, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Nosorog Franc, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Telebajski: Ženemo ovce, lutkovna nanizanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Pri Slonovih: Bratranec mali Luka, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Dinotačke: Kar je ljubko zvenelo, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Simfonorije: Počena struna, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Vetrnica: Se plazim kot polž, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Zlatko Zakladko: Kaj se skriva v ... TV Slovenija 2 TV oddaja
18:00 Delavnica izdelovanja adventnih aranžmajev Selnica ob Dravi delavnice
18:05 Zu: Zu gre na zabavo v maskah, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:55 Ribič Pepe: Kako je Pepe pospravljal TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci Radio prvi Radijska oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Kakšno vlogo bi otroci igrali v ... Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Brod, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Kameleon Kami, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Telebajski: Nabiramo in prebiramo, lutkovna nanizanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Pri Slonovih: Božič gospoda Malija, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Dinotačke: Kar je vladalo, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Simfonorije: Taborjenje, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Vetrnica: Nogomet, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Bine: Zbiramo pogum, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
18:00 Infodrom, tednik za otroke in mlade TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 Pujsa Pepa: Papirnata letala, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:55 Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Medvode, kviz, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:40 Mulčki: Dajmo, Snoopy!, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci Radio prvi Radijska oddaja
06:55 Zgodbe iz školjke: Bukvožerček: Zima v Mumindolu, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:00 Biba se giba: Biba in Zmikavt slik, risana nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:20 Kljukec s strehe: Kljukec je varuh, risana nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:45 Studio kriškraš: Gasilci TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 Radijski ringaraja - oddaja za otroke: Mladi novinarji ... Radio prvi Radijska oddaja
08:10 Ribič Pepe: Kako je Pepeta zadelo jajce TV Slovenija 1 TV oddaja
08:35 Govoreči Tom in prijatelji: Načrtovana zmešnjava, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:45 Firbcologi: O skrivni pisavi, nervoznih čebelah in ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:10 Mulčki: Klic divjine, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
09:15 Male sive celice: OŠ Srečka Kosovela, Sežana in OŠ ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:00 Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Jose: Peter Klepec Nova Gorica lutkovna predstava
18:00 Zip Zap Adergas otroška gledališka ...
18:40 Kalimero: Kralj origamija, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci Radio prvi Radijska oddaja