07:00 Zgodbe iz školjke: Čebelice: Pod medvedovim ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:10 Timi gre: Hočem plavo!, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:20 Žanov svet: Superjunaka, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:30 Kalimero: Pavlinčin trak, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:40 Nejko: Podlesje ima talent, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:45 Zmedi gre v Zakajzato: Noč v vezju, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:00 Z kot Zofka, mozaična oddaja za predšolske otroke TV Slovenija 1 TV oddaja
08:25 Mladički: Prevroče, premrzlo, dokumentarna serija za ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:35 Gudrun, vikinška kraljična: Severni jeleni, otroška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:40 Smrtonosni dinozavri: Nevarnejše od dinozavrov, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:05 Sobotni krompir TV Slovenija 1 TV oddaja
09:45 Športniki: Namizni tenis, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:50 Male sive celice: OŠ Poljane Ljubljana in OŠ Center, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:35 Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:40 Vrtne prigode: Štefan ne more spati, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:00 Ava, Riko, Teo: Petelin, ki ni hotel peti, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:05 Tinka in Žverca: Tinka in Žverca priredita koncert, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:10 Niko: Pripni se!, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:15 Timi gre: Dojenček, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
07:25 Mucika: Izgubljene stvari, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:40 Ezopovo gledališče: Ribolov - O dveh kozlih, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:50 Svetovalka Hana: Vprašanja, vprašanja, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:00 Pujsa Pepa: Polijin izlet s čolnom, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 A veš, koliko te imam rad: Skrivalnice, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 Radijska igra za otroke: Palma Katalinić: Anja ima ... Radio prvi Radijska oddaja
08:15 Mali Timotej: Morje, ki je prišlo iz vesolja, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:20 Sovice: Mraz pritiska, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:30 Knjiga o džungli: Srečna zvezda, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:40 Simon: Nočem v šolo, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:45 Kalimero: Klepetulja Petrček, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:00 Šola za pošasti: Rojstni dan sestre Smrkove, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:05 Dinotačke: Kar smo rešili, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:15 Objemi me: Jez, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:25 Nejko: Pismo, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:30 Tib in Tamtam: Novi prijatelj, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
09:45 Vrtne prigode: Belo platno, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
09:55 Erika: Uganka o nenavadnih znakih, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Bacek Jon: Prebrisani mačkon, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
10:20 Govoreči Tom in prijatelji: Polomija dvojnega zmenka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Danin dinosvet: Prvi slon - Dinozavrov brlog, kanadska ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:40 Šola za pošasti: Pošastna šala, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
18:50 Frfra in Cufek: Igra v peni, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:05 Timi gre: Regata, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:15 Šola za pošasti: Rojstni dan sestre Smrkove, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:20 Muk: Junaki na kolesu, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
16:30 Mladički: Prevroče, premrzlo, dokumentarna serija za ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:40 Gudrun, vikinška kraljična: Severni jeleni, otroška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:00 Mandi: Avtodom, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Nejko: Uročeni hladilnik, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
18:10 Simon: Kot pes in mačka, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
16:10 Male sive celice: OŠ Poljane Ljubljana in OŠ Center, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Slastne medvedje zgodbe: Prevaranta, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
18:10 Slastni medvedji recepti, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja