06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:45 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Ulica sanj: Šaljivec Jaka, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Neli in Cezar: Sončnice, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Zajček Belko: Prvič, ko sem pobiral jajca, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:20 Pipi, Pupu in Rozmari: Tatova, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:25 Pavle, rdeči lisjaček: Skrivalnice, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Tilka in prijatelji: Tilka in kradljivec, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Traktor Tom: Vrtičkarji, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Krtek: Krtek pride v mesto, risana nanizanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:20 Frančkov Fonzek: Ne in ne, reče Frančkov Fonzek, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:35 Lepši svet: Odpadki, animirana risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
08:40 Danov Dinosvet: Ime za dinozavra; Kje je dinozaver?, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Danov Dinosvet: Animirani dinozaver; Ucvreti ali ne ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:20 Presneto štirinajsto: Februar: valentinovo, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:45 Čhavoro (Romi), dokumentarni film za otroke in mlade ... TV Slovenija 2 TV oddaja
11:00 Slovenski vodni krog: Oplotnica, dokumentarna nanizanka TV Slovenija 2 TV oddaja
15:40 Studio kriškraš: Mačji obisk, mozaična lutkovna ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:00 Čudogozd: Novo prijateljstvo, igrane domišljijske ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:10 Srečo kuha Cmok: Tista o ajdovih štrukljih, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Poldi: Dan, ko so Mesečki pripravljali pojedino, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 Pavle, rdeči lisjaček: Mladiček v zanki, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:55 Timi gre: Vlakec, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:05 Liki: Lev in mišek, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:20 Tomažev svet: Violine mojstra Demšarja, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:30 Pepi vse ve o lutkah, poučna nanizanka za otroke, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:45 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Ulica sanj: Duh iz parka, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Neli in Cezar: Zabava za tri, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Zajček Belko: Prvič, ko sem spal brez plišaste ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:20 Pipi, Pupu in Rozmari: Dvomi, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:25 Pavle, rdeči lisjaček: Vlak, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Tilka in prijatelji: Rijine barvice, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Traktor Tom: Bi kdo igral tenis?, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Krtek: Krtek in orel, risana nanizanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:20 Frančkov Fonzek: Fonzek varuška, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:35 Lepši svet: Promet, animirana risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
08:40 Danov Dinosvet: Kakšne volje je dinozaver; Dinozaver ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Presneto štirinajsto: Marec: na plaži, avstralska ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:25 Moje telo, dokumentarni film za otroke in mlade z ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:40 Male sive celice: OŠ Jurija Dalmatina, Krško in OŠ ... TV Slovenija 1 TV oddaja
17:00 Sapramiška Ljubljana lutkovna predstava
18:10 Zajček Belko: Prvič, ko sem skril piratski zaklad, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 Pipi, Pupu in Rozmari: Na karnevalu je dovoljeno vse, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:50 Timi gre: Lutka, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:00 Liki: Sinji jelen, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:10 Krtji sestrici: Krtji sestrici in lokvanji - Krtji ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:25 Čudogozd: Novo prijateljstvo, igrane domišljijske ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:35 Srečo kuha Cmok: Tista o ajdovih štrukljih, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:45 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Neli in Cezar: Hišni sejem, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Zajček Belko: Prvič, ko sem peljal kužka na ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Pipi, Pupu in Rozmari: Lije kot iz škafa, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Pavle, rdeči lisjaček: Reševalec Pavle, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:20 Tilka in prijatelji: Tilka in krokolev, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:30 Traktor Tom: Strašno bitje, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:45 Krtek: Krtek in ura, risana nanizanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:10 Lepši svet: Toplota, animirana risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
08:15 Danov Dinosvet: Ribarjenje z dinozavri; Na dinozavrovi ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:35 Presneto štirinajsto: April: dan norcev, avstralska ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:00 Presneto štirinajsto: Maj: Samina zabava, avstralska ... TV Slovenija 2 TV oddaja
09:25 Konci in začetki, dokumentarni film za otroke in ... TV Slovenija 2 TV oddaja
17:00 Juri Muri v Afriki pleše Ljubljana plesno-glasbeno-gledališ...
18:05 Knjiga o džungli: Safari: Velike živali, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
19:10 Male sive celice: OŠ Jurija Dalmatina, Krško in OŠ ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:45 Dobro jutro, otroci!: Kakšne maske imamo v življenju? Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Zajček Belko: Prvič, ko sem dobil alergijo, risanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Pipi, Pupu in Rozmari: Na karnevalu je dovoljeno vse, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Pavle, rdeči lisjaček: Pa sem te!, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Tilka in prijatelji: Rompijevi avtomobilčki, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:25 Traktor Tom: Velika luknja, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:35 Lepši svet: Obnovljivi viri energije, animirana ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Danov Dinosvet: Kdaj zaspi tiranozaver; Pasja ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Presneto štirinajsto: Junij: matematična kontrolka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:25 Infodromova misija, dokumentarni film za otroke in ... TV Slovenija 2 TV oddaja
10:00 Pustno rajanje v Izoli Izola zabava
17:00 Moja pustna maska Mengeš ustvarjalna delavnica
18:00 Infodrom, tednik za otroke in mlade TV Slovenija 1 TV oddaja
18:00 Animacija tridimenzionalne lutke iz plastelina Ljubljana ustvarjalna delavnica
18:15 Pujsa Pepa: Snežena gora, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:45 Kioka: Safari, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
18:55 Timi gre: Mojster, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:00 Kioka: Skrivnostne sledi, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:10 Liki: Hišna in poljska miš, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:20 Firbcologi: O vročem poletju, karikaturi in ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
19:45 Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:00 Zgodbe iz školjke: Ali me poznaš: Jaz sem deževnik, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:05 Smrkci: Čudežni napoj za rast; Vremenski stroj, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:30 Tabaluga: Ognjeno srečanje, risana nanizanka TV Slovenija 1 TV oddaja
07:55 Studio kriškraš: Kdo bo ukanil zlobnega volka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 Radijski ringaraja - oddaja za otroke: Radio prvi Radijska oddaja
08:15 Čudogozd: Igrajva se skupaj, igrane domišljijske ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:25 Srečo kuha Cmok: Tista o čudežnem smaragdnem ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:40 Mulčki: Ko ni šole, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:50 Armanova skrivnost: Povabilo na ples, nemška ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:15 Mulčki: Jesen je tu, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
09:20 Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Božidarja ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
10:30 Gledališka igralnica z Medeo Novak Nova Gorica igralnica
15:00 Pustno rajanje za otroke Ljubljana zabava
17:00 Slovenski tolkalni projekt (STOP): tolkala za ... Ljubljana pustna zabava
17:00 Veličastnih 6 Mengeš risanke
18:40 Kalimero: Samička in kresničke, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja