06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Kitara, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Kljunašinja Tambi, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Dinko pod krinko: Dinko indijanec, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Biba se giba: Biba in Lomilček, risana nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:35 Traktor Tom: Pokaži, kaj imaš, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Niko: Nerodni Niko, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Zgodbe iz školjke: Martina in ptičje strašilo: Črke TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Zgodbe iz školjke: Ali me poznaš: Jaz sem hrast, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
15:40 Studio kriškraš: Žehta, mozaična lutkovna oddaja ... TV Slovenija 1 TV oddaja
16:00 Ribič Pepe: Postojnski pretkani škrat, mozaična ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Poldi: Dan, ko je kit prebral žalostno zgodbo, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:15 Niko: Telovadba, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
19:00 Iz popotne torbe: Veliki stroji, poučna oddaja za ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Cirkus, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Divji prašič Jakob, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Dinko pod krinko: Dinko robot, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Biba se giba: Biba in Razstavljavček, risana ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:35 Traktor Tom: Vrtičkarji, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Niko: Vroče, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Zgodbe iz školjke: Studio Kriškraš: Gledališče, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:20 Veliki rop slike, kratki igrani film, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
15:35 Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:05 Čarli in Lola: Če sem pa aligator, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
19:00 Firbcologi: O lubčkanju, gorečih stavbah in ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Pirhi, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Vran Franko, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Dinko pod krinko: Dinko gozdar, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Biba se giba: Biba in Prižigalka, risana nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:40 Traktor Tom: Bi kdo igral tenis?, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Niko: Izgubljeni glas, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Zgodbe iz školjke: Zlatko Zakladko: Jabolko, jabolko ... TV Slovenija 2 TV oddaja
08:15 Kokolorek, risanka za otroke, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
18:05 Zu: Zu je čarodej, risanka, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
18:55 Ribič Pepe: Postojnski pretkani škrat, mozaična ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
06:30 Otroški kanal TV Slovenija 2 TV oddaja
06:40 Dobro jutro, otroci!: Ukvarjanje s športom Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Minka: Palica, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:05 Svet živali: Polžka Hedvika, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:10 Dinko pod krinko: Dinko palček, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:15 Biba se giba: Biba in Vilinka, risana nanizanka, ... TV Slovenija 2 TV oddaja
07:35 Traktor Tom: Strašno bitje, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
07:50 Niko: Sončna energija, risanka TV Slovenija 2 TV oddaja
07:55 Zgodbe iz školjke: Bine: Raziskovanje, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
08:00 Lirični utrinek: Jehuda Amihaj: Bog se usmili otrok ... ARS Radijska oddaja
18:00 Infodrom, poletje 2017: Otroški poročevalci 2 TV Slovenija 1 TV oddaja
18:00 Astrid Lindgren: Erazem in potepuh Celje gledališka predstava
18:10 Pujsa Pepa: Čolnarska delavnica dedija Zajca, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
18:55 Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora ... TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Mulčki: Velika sprememba, risanka, ponovitev TV Slovenija 2 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja
07:00 Zgodbe iz školjke: Ali me poznaš: Jaz sem jesenski ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:05 Biba se giba: Biba in Zavozlanček, risana nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:30 Kljukec s strehe: Kljukec in veter, risana nanizanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
07:50 Studio kriškraš: Glasbeni ropot, mozaična lutkovna ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:05 Radijski ringaraja - oddaja za otroke: Radio prvi Radijska oddaja
08:10 Vetrnica: Slonov trobec, ponovitev TV Slovenija 1 TV oddaja
08:15 Ribič Pepe: Smrdeča najdba sredi Ljubljane, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
08:40 Mulčki: Danes mi nič ne gre, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
08:45 Firbcologi: O (ne)snagi, žaganju kitar in pravilu ... TV Slovenija 1 TV oddaja
09:10 Mulčki: Težave, risanka TV Slovenija 1 TV oddaja
09:20 Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke ... TV Slovenija 1 TV oddaja
10:05 Infodrom, poletje 2017: Otroški poročevalci 2, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
11:00 Zakladnica dragocenosti Ljubljana družinska dogodivščina
18:40 Kalimero: Sestavljamo Spretnega Roka, risanka, ... TV Slovenija 1 TV oddaja
19:45 Lahko noč, otroci: Radio prvi Radijska oddaja